Dojazd do Waplewa na festiwal

Dojazd do Waplewa na festiwal jest możliwy dla zmotoryzowanych i pociągami. Stacja lokalna – Waplewo (tylko pociągi osobowe Działdowo-Olsztyn) znajduje się 2 km od ośrodka Rewita, piękną drogą przez las.

Pociągi pospieszne zatrzymują się w Olsztynku.

Możliwa jest podwózka (za drobna opłatę benzynową). Kierowcy:

Darek – 692 944 152

Weźcie pod uwagę, że czasem mogą być poza zasięgiem – Waplewo jest dość oddalone od wież telefonicznych. A i las i wzgórza tłumią sygnał.

Dojazd autem:

Waplewo leży niedaleko autostrady Olsztyn – Nidzica, z autostrady należy kierować się na zjazd WAPLEWO. Na końcu drogi kierować się znakami Rewita. Przy ośrodku znajduje się duży parking. Recepcja hotelowa i festiwalowa znajduje się w budynku centralnym.

Dojazd pociągiem:

Stacja kolejowa WAPLEWO znajduje się przy trasie PKP Nidzica – Olsztynek (w większej perspektywie Działdowo – Olsztyn, 2 km od ośrodka Rewita Waplewo. Będziemy organizowali podwózki, tak samo jak do ośrodka w Mierkach.

Stacja Waplewo jest właściwie przystankiem kolejowym, stają na niej pociągi osobowe i lokalne, jadące z Działdowa i Olsztyna. Te pociągi kursują dość często, w niedzielę jest ich mniej.

Zostanie wyznaczona osoba z samochodem do podwózki uczestników ze stacji Waplewo i Olsztynek za opłatę benzynową tylko. Telefon podamy przed festiwalem.

Dodaj komentarz